חוזר ללקוחות –  חזרה לשגרה 2014

 

לקוחות נכבדים,

 

תקופת "אחרי החגים" החלה רשמית. אנו נמצאים לקראת סיומה של שנת הכספים 2014 וזוהי ההזדמנות לבצע שינויים ועדכונים הקשורים לשנה זו.

 

כבכל שנה, במהלך החודשיים הקרובים נוציא חוזר מסודר בנוגע לסוף שנת 2014 ופתיחת שנת 2015.

 

על פי מידע שהגיע לידנו, בעוד כשבועיים יוסר צו איסור פרסום על חקירה שמתנהלת בימים אלו ברשות המיסים בנוגע לחשבונות בנק של תושבי ישראל בבנק בחו"ל אשר לא דווחו בישראל.

כפי שרשמנו בעבר, לאחרונה האריך מס הכנסה את האפשרות לגילוי מרצון על נכסים והכנסות בחו"ל אשר לא מדווחים למס הכנסה, התנאי לביצוע גילוי מרצון הוא שלמס הכנסה אין עדיין מידע מפורש על הנישום ועל כן, אנו ממליצים לכל מי שיש לו נכסים או הכנסות שאינן מדווחות בחו"ל להשתמש בהליך זה – ויפה שעה אחת קודם, על מנת להימנע מאישומים פלילים.

 

אנו מזכירים כי לאחרונה שלח מס הכנסה טפסי 5329 – "דוח פרטים אישיים והצהרה על מקורות ההכנסה" מאגף המודיעין. כאמור, אנו ממליצים לכל מי שקיבל מכתב זה לא להתעלם ממנו ולהתייעץ איתנו לגבי אופן מילויו.

 

בעקבות הפרסומים בתקשורת ופנייה של מספר לקוחות, אנו מפנים תשומת לבכם לגבי הזכות לקבלת מענק "מס הכנסה שלילי" – פרטים מלאים ניתן למצוא באתר מס הכנסה בכתובת http://mahanak.org.il/   כמו כן, באתר זה קיים סימולטור המחשב את הזכאות וסכום המענק המגיע.

נדגיש כי את הבקשות למענק ניתן להגיש באופן אישי בלבד באחד מסניפי וסוכנויות הדואר עד ליום 26 בדצמבר 2014.

 

 

משרדנו עומד לרשותכם בנוגע לכל שאלה והתייעצות.

 

חוזרים קודמים ומידע נוסף ניתן למצוא באתרנו בכתובת: http://www.kabkh.co.il

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

 

בכבוד רב,

קבקוב בלאס ושות'

רואי חשבון